Apple випустить свій новий телевізор наступного року

Новий телевізор Apple, який в чотири раз перевищує якість Full HD з’явиться не раніше майбутнього року. Хоча його планували випустити в найближчому майбутньому, але представники компанії не змогли знайти постачальників ЖК-панелей.

Розмір екрану нової моделі коливатиметься від 32-х до 37 дюймів. Дозвіл 3840×2160 вчетверо перевершує панелі Full HD з показниками 1920 на 1080. Нові телевізори Apple зараховують до типу Ultra HD. Вартість таких телевізорів від LG з 84-дюймовим екраном коштує в Росії 599990 рублів.

Мінусом Ultra HD, окрім високої ціни, являється то що вони підтримують тільки цифровий контент, а каналів, що використовують цей формат у світі всього декілька. Для поліпшення і полегшення продажів таких моделей виробники додають різні функції. Можна, наприклад, перетворювати дозвіл, збільшувати зображення на увесь екран, хоча якість відео втрачається. Зате плюсом однозначно може бути доброзичливий сучасний інтерфейс налаштування apple яка максимальна комфортна у будь-якій техніці компанії.

Незважаючи на недоліки, усі підприємства Ultra HD-, що виробляють, панелі на Тайвані не можуть впоратися з величезною кількістю замовлень від Samsung, LG і різних китайських фірм. З чуток, що поширюються, постачальником ЖК-панелей для нових телевізорів Apple стане нова компанія LG Display, яка нестримно росте з кожним днем. Ця південнокорейська компанія до постачань приступить вже в другій половині цього року. У травні 2012 року в китайське пресі просочилася інформація, що один з тайваньських підрядників Apple вже готовий приступити до виробництва i – телевізорів.

Генеральний директор Apple Тім Кук зовсім нещодавно особисто підтвердив інформацію про створення нової моделі телевізора. За його словами, коли він заходить у вітальню і включає ТБ, почуває себе відкинутим в минуле на цілих 30 років і вважає, що цій області треба приділяти увагу. Хоча деталі він не уточнив.

Бажання створити телевізор з доступом в інтернет і інтегрованого з iCloud турбувало і Стіва Джобса. Про це стало відомо після публікації його офіційної біографії, автором якої є Уолтер Айзексон. Автор книги говорить, що Джобс хотів виконати з телевізором те ж, що і з комп’ютером, телефонами і плеєрами, а саме зробити їх елегантними і простими.

За прогнозами фахівців новий телевізор від Apple буде оснащений таким же процесором, які використовуються в мобільних облаштуваннях компанії, точніше в iPod touch, iPhone, і iPad. Прграммное забезпечення буде на базі платформи iOS.

Comments are closed.