Збільшення трафіку за рахунок Твиттера

Багатьом вже знайома соціальна мережа обміну короткими повідомленнями під назвою Твиттер. Але більшість звичайних людей використовують її даремно, коментуючи свій сніданок або робочий день. Якщо ви займаєтеся бізнесом в мережі, то повинні знати, що Твиттер також є одним з хороших способів розкручування інтернет проектів. Правда для цього є певні умови і вимоги.

Багато хто чомусь вважає, що рекламування себе або свого ресурсу на твіттері – це спам. Але це не так, якщо не перестаратися з кількістю повідомлень і наслідувати усі правила мережі, то це цілком легальний і хороший спосіб просування проекту. Але для того, щоб він справно працював, треба зробити наступні кроки.

Бажано просувати Твиттер на своєму сайті. Для цього можна помістити значок цієї соц мережі на кожній сторінці вашого сайту і запропонувати людям ділитися тільки що прочитаною інформацією зі своїми друзями прямо з вашого ресурсу. Так само бажано твиттить про усі новини і свіжі статті свого сайту, так можна тримати в курсі подій усіх своїх передплатників. Взагалі якщо ви хочете почитати більше про просування свого сайту те тут seofine.ru знайдете багато корисної інформації по темі заробітку і оптимізації.

Для реалізації цих цілей використовуються два методи. По-перше, додаєте в початок/кінець статті спеціальний код кнопки твіттера. Крім того, що користувач зможе поділитися вашою заміткою там же відбиватиметься число ретвиттов. Для різних CMS систем є різні варіанти впровадження цієї фішки через плагіни. В принципі, у твіттера є офіційний і універсальний код, який просто треба додати в шаблон теми. По-друге, можете в сайдбаре, шапці або футере додати посилання на сам аккаунт твіттера. Користувачі переходитимуть на загальну сторінку з твиттами і підписуватися на оновлення.

Розбавляйте повідомлення про сайт іншими цікавими новинами, релевантними тематиці ресурсу, що просувається. Якщо помітите підвищений інтерес читачів до якоїсь теми, то розкрийте її ширше в статті на своєму сайті і дайте твит про це своїм друзям. Приплив читачів гарантований.

Користуйтеся усіма можливими технологіями для просування і стежте за новинками на цьому ринку. Тільки так можна залишатися на плаву в інтернет індустрії. До речі, якщо ви веде виключно професійний твіттер, не слід розміщувати там особисті замітки. І навпаки(блогерам) корисно іноді розбавлятиме тематичні посилання якимсь персональним записом, але без фанатизму.

Comments are closed.