Facebook: купівля Instagram, інтеграція Lookatme і ненависть до Timeline

Багатьом користувачам Facebook не до душі Timeline(або Хроніка, як іменують її у нас в країні). Фахівці пояснюють це тим, що людей злять информери, вони відшукують щось зрозуміле серед повідомлень про те, що їх знайомий встановив для себе якесь застосування, прочитав якусь статтю або зробив що-небудь на просторах глобальної мережі. Чи знають в компанії Facebook про невдоволення людей? Про цьому Е. Скоробогатову, представника соціальної мережі в нашій державі, розпитали на Російському інтернет форумі.

Негативу чутно більше, – переконана Катерина. І якою угодною свіжий сервіс стикається з різноплановою реакцією користувачів – хтось відразу сприймає нововведення, а хтось довго звикає до них і дуже важкий або не звикає зовсім. Невдоволений голос проти Хроніки ми чуємо, найімовірніше, від power- користувачів – репортерів, фахівців, тих, у кого дуже багато друзів(дуже багато – це означає більше 150 чоловік, конкретно стільки друзів знаходить середній користувач соцсети Facebook). Ті, кому Хроніка придивилася, можливо, про це не розповідають, а мовчки їй користуються.

Одним з числа тих, хто енергійно вбудовується з Facebook, став портал про моду lookatme.ru. І нам було б це не цікаво(ну хто тільки не пробує зв’язати власний веб-сайт з соцсетью?), якщо б не захоплюючі цифри, які озвучила Скоробогатова.

На початку березня у додатка Lookatme в соцсети Facebook було 245 тис. користувачів. Склали навіть рейтинг популярності розділів соцсети по переходах на сайт партнерів : найбільш хлібне містечко – це Стрічка новин, потім Хроніка і на 3-ем місці Тиккер.

P.S. Вебмастера, які в інтернеті працюють, напевно чули про ці новини Facebook, для них буде цікава стаття http://www.tytto.ru/rotapost-yvelichivaem-dohod.html про те як можна збільшити свій заробіток в Ротапосте – популярній біржі посилань.

Comments are closed.