Сервіси для оптимізації CSS

У цій статті розглянемо декілька сервісів, які допомагають оптимізувати CSS – файли для вашого сайту.

1. CSS Optimizer. Досить простий онлайн-сервіс, оброблювальний ваш файл CSS. На виході виходить стислий варіант файлу. Ви можете вказати посилання на потрібний вам CSS – файл, безпосередньо завантажити його на сервіс, або просто вставити CSS- код в спеціальне вікно. Це досить простий інструмент, без великого числа всяких непотрібних опцій, тому процедура стискування коду буде однакова незалежно від того, які файли CSS ви стискаєте.

2. CSS Drive gallery. У нього є два режими – це Regular і Advanced. У просунутого режиму(Advanced) є декілька параметрів, які можна настроїти самостійно. Можна виключити усі коментарі із стислого варіанту файлу(чи виключити тільки окремі коментарі, які більше потрібного розміру). Таким чином, маленькі коментарі можна залишити. Простий режим Regular підійде для простого стискування звичайних CSS – файлів. Треба тільки вибрати тип стискування – Normal, Light, а також Super Compact – і все. На виході отримаєте те, що треба. До речі, ще одним цікавим варіантом прискорити сайт, є використання так званих CSS Sprites, але це вже тема для іншої статті.

3. Clean CSS. Базується на іншому сервісі CSSTidy. Є можливість ставити потрібну вам міру стискування і його редагувати налаштування стискування. При цьому пишеться звіт, в якому показані усі рядки, що змінилися, у файлі CSS. Також виконується перевірка CSS оптимізації і форматування після закінчення виконання процесу.

4. CSS Compressor. Дуже популярний веб-сервіс для стискування CSS – файлів. Там вам доступні безліч типів стискування, які можна встановити для кольору тексту, CSS – правил, вимірів і інших CSS – властивостей. Окрім усього іншого, CSS компресор має у своєму функціоналі спеціальну утиліту Combine, яка дозволяє одночасно працювати відразу з трьома окремими файлами CSS.

Comments are closed.