Як розкрутити сайт через систему Begun

Щоб почати рекламну компанію для свого сайт в системі Begun, треба зареєструватися в ній як Рекламодавець. Для цього перейдіть на сайті begun.ru на спеціальній сторінці заповніть усі реєстраційні поля і клацніть на кнопку Продовжити.

Далі впишіть назву свого оголошення, його текст і ключові фрази або слова. Потім введіть URL адреса сторінки, на яку переходитимуть користувачі, що натиснули на оголошення. Згори, в лівому кутку, буде представлений приклад Вашого оголошення, якщо воно Вас влаштовує, клацніть на кнопку Продовжити.

У розділі Рекомендована ставка, виставите вартість одного клика по оголошенню, Ви можете розпочати з 10 копійок. Клацніть на кнопку Продовжити. Взагалі подібне розкручування сайтів в нижньому новгороде наприклад або в москве є ефективним швидким методом, якщо порівнювати контекстну рекламу з класичним seo.

Реєстрація завершена. Ви знаходитеся у своєму аккаунті, тут Ви можете зробити налаштування показу свого оголошення. Клацнувши на кнопку Поповнити, Ви зможете вибрати відповідний для Вас спосіб оплати. Далі натисніть на кнопку Налаштування.

У розділі налаштування, в лівому кутку є присутнім список усіх доступних для Вас налаштувань. За допомогою налаштування Географія, Ви можете вибрати, в якому регіоні показуватиметься Ваше оголошення. Якщо Ви захочете змінити ставки по Вашому оголошенню, то виберіть пункт Оголошення.

Comments are closed.