Домашній кінотеатр. Совти по вибору

Домашні мультимедіа розваги сьогодні досягли такого рівня, що кожен той, що бажає може дозволити мати у себе удома цілий кінотеатр. Звичайно, він буде домашнім, тобто відповідним реаліям квартири. Але проте це вже не просто телевізор, а повноцінний комплекс розваг. Про те як правильно зробити вибір і про що пам’ятати при виборі мову піде в цій статті.

Отже, як же створити будинки кінотеатр і насолодитися якісним відео.

Місце і приміщення. Не варто нехтувати цим пунктом, кінотеатр має все-таки шість і більше колонок, треба ще буде це усе грамотно розставити. Передбачте вільне місце заздалегідь, що б шукати його потім, після купівлі домашнього кінотеатру.

Типи кінотеатрів. 1. Збірні – це Hi – Fi і Hi – End комплектуючі. Вони досить дороги, оскільки кожен компонент є окремим товаром, причому дуже хорошої якості, звідси і ціна. Такі купують як правило справжні поціновувачі мультимедіа розваг. 2. Готові – це In One Box(все в одній коробці). Цей тип дуже вигідно купувати, оскільки за дуже прийнятну ціну можна отримати, як мовиться, все і відразу, і не потрібно підбирати компоненти, побоюватися яких-небудь нестикувань. Встановлюється такий комплект легко і просто, але проте забезпечує дуже якісний і об’ємний звук. З чого ж складається такий комплект? У нього входять: програвач, фронтальні колонки(як правило дві штуки), тилові колонки(як правило теж дві штуки), сабвуфер(він потрібний для посилення низьких частот, якісніших і реалістичніших спецефектів) і високочастотна колонка.

Правила установки. Ідеальним є дотримання умови при якому ви знаходитеся на рівно видаленій відстані від усіх колонок, але окрім сабвуфера – для нього не має значення місце розташування, свою функцію він виконує однаково незалежно від розміщення. Задні колонки слід розташувати позаду глядачів, встановлюють їх на висоті голови, можна і трохи вище.

Розглянемо різні цінові діапазони. Варіант більший за просту – орієнтовна вартість близько шести тисяч рублів. Такий кінотеатр читатиме CD і DVD носії, мати завантаження на один диск, мати компактні розміри. Моделі серйозніші – колонки тут вже як правило підлогові, є сабвуфер, що забезпечує досить якісне звучання низьких частот, як правило є функція караоке, відтворення безлічі різних форматів.

Орієнтовну ціну можна озвучити в районі п’ятнадцяти тисяч рублів. Верхні лінійки – мають обов’язково в комплекті дуже якісний низькочастотний сабвуфер, що забезпечує глибоке і реалістичне відтворення низьких частот, один завантажуваний диск, підтримку безлічі різних форматів, FM – тюнер, інтерфейс для HD звуку і зображення. Орієнтовна ціна такого комплекту складе двадцять тисяч рублів. Якщо виникають проблеми, тоді ремонт ресіверів nad в центрі допоможе знайти причину поломки і її усунути.

Акустика приміщення. Дуже важливий параметр, адже навіть від незначного на перший погляд переміщення яких-небудь предметів в кімнаті(штор, меблів) звук може змінитися. Частенько переставивши диван або переваживши килим можна позбавитися від небажаних ефектів, що заважають перегляду.

Популярність домашніх кінотеатрів з кожним днем все росте. Причина тому, і ні для кого це не секрет, видовищність і повнота відчуттів при перегляді.

Comments are closed.