Деякі помилки при створенні власного сайту

Однією з помилок є створення закритих файлів. Одні скажуть, що це треба робити щоб користувачі реєструвалися, перш ніж дістатися до архіву сайту. Але якщо розсудливо розсудити, навіщо це, адже реєстрацією, ми скоріш відлякаємо користувача, чим утримаємо. Простіше пошукати якийсь інший сайт, де можна викачувати будь-який файл без всяких зайвих проблем.

Наступна дуже значна помилка – це те, що усі недосвідчені так би мовити тільки початкуючі веб будівельники намагаються все зробити величезним або дуже об’ємним. Адже ви не раз помічали все що ці, що впадають у вічі 30 – 40 піксельних шрифтів, заголовки які займають по підлогу екрану. А навіщо це усе. Користувачеві набагато приємніше відкриваю помірну в кольоровому відношенню, а також масштабному плані сторінку. І це потрібно постаратися утямити кожному.

А також зайва реклама або Popup – є особливо хворим місцем. Їх кількість неприадолимо росте, ці завжди несподівано проявляючі вікна. Та за них, звичайно, платять день, але повірте, це такі маленькі торби, що немає сенсу міняти їх, на користувачів яких втрачаємо.

Більшість користувачів при появі цих нескінченних вікон стараються, як можна швидше покинути сайт, тому що не кожного досить терпіння постійно закривати їх. Адже головне завдання при створенні сайту – це щоб він був відвідуваний, і чим більше користувачів, тим краще. Сподіваємося, що ви врахуєте ці помилки і не припустимо подібного на своїх майбутніх сайтах.

P.S. Якщо ви нічого не знаєте про веб-розробку, то краще звертайтеся у веб-стдуию для якої створення сайту будь-якої складності від візитки до корпоративного порталу – звичне завдання, і де є професіонали здатні її вирішити.

Comments are closed.