Новий HTC One(M8)

HTC все ніяк не може випустити свій One – правдивий жарт про черговий флагман. Його чекали, в нього вірили, і ось він вийшов у світ. Треба віддати належне небувалій завзятості розробників, які створюють досконале, перебираючи усі новітні розробки і впроваджують їх у свої продукти. Як і покладається, новий HTC One(М8) отримав все найкраще.

Зовнішній вигляд флагмана практично не змінився: в компанії HTC дотримуються такою, що склалася традиції випускати одне і те ж. Якщо придивитися до нової моделі, то на верхньому торці можна помітити пластикову перегородку: там розташовується антена і ИК-порт. Останній дозволить управляти домашньою технікою, використовуючи смартфон як універсальний пульт. Шанувати про різні телефони HTC можна на сайті prohtc.com.ua і навіть замовити їх собі.

У оновлений флагман встановлений новітній 4-ядерний процесор Snapdragon 801 з частотами 2,3 ГГц. Новий процесор не став проривним, але підтримка надшвидкої флеш-памяти eMMC 5.0 не завадить.

Незвичайна для цього сегменту камера заслуговує окремих слів, оскільки вона здвоєна. Основний об’єктив з дозволом в 4.1 UltraPixel, додатковий всього 2 Мп. Вони працюють синхронно, допоміжний об’єктив відповідає за створення 3D-еффектов і фокусування, основним робить якісні ультапиксельние знімки. Любителів селфи порадує фронтальна камера – її дозвіл виріс до 5 мп.

Також користувачів порадує величезний   5-дюймовий дисплей з солідним дозволом 1920х1080 пікселів. Базова модель володіє 16 Гб вбудованої пам’яті, яку, зрозуміло, можна розширити до 48 Гб за допомогою роз’єму для microSD. Оперативній пам’яті в смартфоні 2 Гб.

Також варто відмітити той факт, що новий HTC отримав найбільшу батарею з усієї лінійки One – 2600 мАч. До речі, такий же акумулятор стоїть на Samsung Galaxy 5. M8 – ой здатний пропрацювати на 5 % залишкового заряду до 10 годин за рахунок активної економії енергії(відключення невживаних модулів і зменшення частоти процесора).

Comments are closed.