Особливості розробки дизайну сайту

Цікавий, інформативний, якісно розроблений сайт для бізнесу сьогодні так само важливий, як, наприклад, радіосинхронізатор Yn – 622C для професійного фотографа. Для кожної сучасної компанії наявність власного інтернет-ресурсу є важливим інструментом для роботи, збільшення прибули. Розробка дизайну сайту – першочергове завдання для тих, хто хоче запропонувати свій товар, послуги або просто заявити про себе за допомогою всесвітньої павутини. Звичайно, краще звернутися по допомогу до профільних фахівців, але якщо ви прийняли рішення справлятися власними силами, тоді звернете увагу на деякі особливості розробки дизайну веб-сторінок.

Отже, перше, що необхідно узяти на замітку, – сайт має бути зручним і зрозумілим для користувача. Отже, функціональне меню важливо розташувати на видному місці, зробити таким, що його, що підходить під концепцію сайту в колірному і стилістичному виконанні. Попри те, що графічні зображення грають вагому роль в дизайні, надмірно захоплюватися подібними ефектами не варто. Погодьтеся, що не кожен користувач чекатиме, поки завантажиться та або інша картинка, і просто покине вашу веб-сторінку, якою б пізнавальною і цікавою вона не була. Відповідно, робимо висновок: у всьому, у тому числі і у використанні графіки, має бути міра.

Важливі аспекти

На сайті обов’язково має бути присутнім логотип компанії – це допоможе зробити бренд або торгову марку впізнанної. Грамотно підібраний фоновий малюнок допоможе поліпшити загальний зовнішній вигляд веб-сторінки, а відповідно і враження, яке вона залишить у відвідувача після ознайомлення. При розробці сайту використайте розділові лінії, завдяки їх наявності текст краще читатиметься і сприйматиметься користувачем.

Comments are closed.