Декілька методів розкручування сайтів

Після створення сайту настає момент, коли вам важливо вивести ваш сайт на хорошу позицію і отримувати прибуток, але це не вийти без зусиль. Вам треба буде розкручувати свій проект, що досить складно, але проте можливо і якщо ви займатиметеся їм самі те і безкоштовно. Ну можна і приступити. Далі буде перераховано декілька порад по розкручуванню сайту, причому безкоштовним методом. Єдине, що треба розрізняти що саме ви хочете досягти в першу чергу – нарощування показників або трафіку, а далі вже виходячи з результатів займатися монетизацією, Але це вже інше питання детальніше про яке можна почитати в різних блогах вебмастеров.

Перший і, напевно, кращий спосіб, це отримання зовнішніх посилань, з якісних і добре відвідуваних ресурсів. Але це буде не просто. Спершу вам треба знайти форум схожий тематики, зареєструватися і заповнити свій профіль потрібної інформації, причому обов’язково заповните інформацію в полі сайт і підпис. У підписі намагайтеся залишити посилання, нехай не з прямим анкором. Після цього, залиште декілька повідомлень або коментар просто спілкуючись. Після чого можна відповісти кому-небудь, залишивши посилання на ваш сайт. Але будьте акуратні, не спамте інакше ваш аккаунт просто заблокують, тоді усі ваші праці підуть нанівець.

Інший спосіб теж пов’язаний із спілкуванням, тільки ви спілкуватиметеся на сервісах відповідей і питань. На сьогодні існують два великі сервіси, це mail і google. Допоможіть людям знаходити мул вирішувати що, при цьому акуратно вказуйте на свій сайт. Все просто. Ну ось і розглянули два способи розкручування. Але цим розкручування не закінчується. Вам треба постійно писати на свій блог і постійно залишати такі посилання.

Comments are closed.