Способи налаштування відео виклику

Існує велике число додатків, працюючих через мережу інтернет, які надають користувачам можливості для спілкування один з одним в реальному часі. Найповноціннішим спілкуванням, що використовує ці програми здійснюється за допомогою використання опції відеовиклику. Для налаштування відео виклику вам знадобляться комп’ютер, web – камера, додаток Skype, додаток QIP.

Додаток Skype дає можливість для налаштування відеоконференції з одним або групою користувачів. Для того, щоб здійснити налаштування відеовиклику вам треба натиснути на кнопці Інструменти з головного меню. Далі в списку, який відкриється вам треба опустити курсор вниз для активування пункту Налаштування. Далі повинне відкритися вікно, де вам необхідно здійснити вибір напису Налаштування відео. Якщо ви не зробили підключення веб-камери до ПК, то додатком буде повідомлено про це в цій вкладці. У випадку якщо підключення камери сталося, ви відразу зможете побачити відео яке передається з неї. Викачати скайп можна на цьому сайті http://dlskype.com.

Якщо ви не задоволені якістю зображення, вам треба вибрати Налаштування веб-камери. У 1-ій вкладці c вікном налаштувань ви можете змінити яскравість, насиченість, контраст і інші аналогічні параметри. Вкладка Управління камерою дозволяє зробити налаштування фокусу, витримки, масштабу і іншого. Після виконання усіх налаштувань вам треба вибрати Збереження і закрити це вікно. Далі ви можете почати відеовиклик. Вам треба виділити користувача з вашого списку з контактами і натиснути на зеленій кнопці Відеодзвінок.

Додаток QIP створювалася, щоб вести текстове листування між користувачами. Нові версії додатка отримали функцію Відеодзвінок. Перед як вчинити відеодзвінок вам треба здійснити деякі налаштування. Ви повинні відкрити вікно додатка і натиснути на зображенні QIP в нижній частині. У списку, який з’явиться ви, зможете вибрати головні пункти для управління додатком. Вам треба вибрати напис Налаштування. Далі у вас буде можливість для установки параметрів відеовиклику. Щоб це зробити натисніть на самому нижньому написі Відео і звук.

Цей пункт ділитися на три категорія. Верхня дозволяє здійснити вибір динаміків, через які відбувається відтворення звуку. У середнє настроюється робота мікрофону при виклику. Нижня складається з двох випадних списків. Після того, як ви здійсните підключення web – камери до ПК у верхньому списку повинна з’явитися можливість для вибору основної камери. Цей пункт є актуальним, якщо до ПК робиться підключення двох або більше камер. Другий список дозволяє здійснити установку розміру відео. Щоб було зручно під час першого запуску додатка в цих налаштуваннях робитися включення опції по автоматичному вибору активного пристрою. Якщо все зроблено правильно, ви повинні будете побачити справа у вікні зображення, що йде з камери.

Comments are closed.