Twitter – постачальник неологізмів в розмовну мову

Відомо, що лексичними неологізмами вважаються нові слова, що з’являються, які утворюються внаслідок позначення нових понять, що з’являються унаслідок розвитку наукового прогресу, культури, техніки і інших сторін життя людства. У випадку з використанням архаїчної форми слова, де слову приписується інше значення, говорять про смисловий неологізм.

Раніше, усі ці типи неологізмів могли виникати в різний історичний час, проникати з інших мов, а тепер вони стали приходити з Твиттера. Твердження це, принаймні, буде вірним для США, а особливо для афроамериканской частини населення цієї країни. Учені з інституту технологій, який знаходиться в Джорджії, проаналізували близько сорока мільйонів повідомлень цього сервісу. Аналіз повідомлень Твиттера проводився впродовж двох з половиною років. У результаті, мовознавці зробили висновок, що найбільша кількість словникових новоутворень з’являється в Каліфорнії, де жителям властиво прагне до спрощення традиційної розмовної форми.

Таким чином, на прикладі слова brother, яке афроамериканская частина населення скоротила до bro, можна заявити, що це слово стало загальновживаним, хоча і неофіційним. Проте з часом це слово отримало ще оригінальнішу форму і звучить тепер як bruh. Це типовий приклад, який можна спостерігати з багатьма назвами і загальновживаними словами.

Висновки учених говорять також про те, що велика частина таких слів виникає в штатах з переважанням афроамериканского населення. Робота в цій області доки не завершена, і лінгвісти зараз намагаються встановити найактивніші точки в США, де мова найбільш схильна до змін. Сьогоднішня американо-англійська мова обростає жаргонізмами і словами з емоційним забарвленням, що робить його яскравіше, але ускладнює переклад.

Учені також встановили географічну залежність поширення нових слів. При цьому, незважаючи на мобільність американців і присутність в Твиттере, найчастіше неологізми виникають між сусідніми великими містами і регіонами. Тепер учені намагаються з’ясувати питання, який вплив зробили інтернет і соціальні мережі на сучасну англійську мову.

P.S. Замовляючи розробку сайту вам обов’язково треба проаналізувати портфоліо компаній, також наприклад у мегагруп відгуки досить позитивні – і це може бути свідоцтвом відмінної якості роботи.

Comments are closed.