Відмінність флористики від інших напрямів образотворчого мистецтва

Флористика відрізняється від інших напрямів образотворчого мистецтва тим, що її матеріалом є жива і засушена частина рослини, об’єкт, що утворився в природі, який необхідно скомпоновать з іншими з урахуванням законів пропорції і кольору так, щоб підкреслити їх красу.

Флористика працює для потреб сьогоднішнього дня. Композиції не залишаться нащадкам, навіть виготовлені з сухих і штучних кольорів прикраси з часом втрачають свою красу.

Так, квіти недовговічні. Життя з’являється і зникає, щоб подарувати нам красу і неповторність хоч би на миті. І флоризм уважніше прислухається до їх мови. Квіти для флоризму – це мова самовираження. Та і у всі часи квіти служили людям для вираження своїх почуттів.

Флористика минулих часів залишилася тільки в описах, на картинках, фотографіях в якості декоративного елементу, що прикрашає статуї і будівлі.

P.S. Якщо вам треба знайти хороших, кваліфікованих працівників на кухню, тоді спеціальні кадрові агентства по набору кухарів допоможуть зробити цей процес ефективнішим, простішим, швидшим і навіть економічно вигідним.

Comments are closed.