Ucoz – система для новачків або професіоналів?

Зараз Ucoz – це повністю безкоштовний сервіс. Він пропонує такі послуги, як хостинг і конструктор сайтів. Друге, це дуже зручна і корисна річ. За допомогою конструктора можна вибрати дизайн сайту, ввести його назву, адресу, і він готовий. Після створення і оформлення сайту система пропонує великі можливості для поліпшення сайту, починаючи від хмари тегів і закінчуючи послугами про розкручування сайту.

Звичайно, розкручування не безкоштовне, але в порівнянні з іншими системами, ціни цілком нормальні. Як і у усіх, є і мінуси. Найбільший мінус – це реклама. Вона з’являється відразу після створення сайту, і живе з вами, поки ви не купите спеціальний аккаунт без реклами. Ще за мінус можна прийняти, хоча і не завжди, швидко надокучаючий інтерфейс админменю. Воно має похмурі кольори і не зовсім зрозумілий новачкові інтерфейс.

Вчитися роботі з ним припаде близько тижня, що зовсім не радує. Зіставивши усі плюси і мінуси системи, думаю, що Ucoz відмінна система будівництва сайтів і заразом хостинг для сайту. Але більше вона підходить для новачків в сайтостроение. Якщо ви хочете сайт для своєї компанії, то краще найміть фахівців, так ви не зіпсуєте свою репутацію і будите мати відмінний сайт.

Comments are closed.