Як Відбувається Створення Сайтів У Веб-студії

Перед тим, як звернутися у веб-студію, слід розуміти, яким має бути ваш сайт, які модулі мати, з яких розділів полягати і так далі. Менеджери веб-студії висилають вам бриф на розробку сайту, а ви вказуєте в нім усі побажання. Якщо у вас виникають труднощі по формуванню запитів до майбутнього сайту, ви завжди можете звернутися за консультацією до менеджера фірми.

Грунтуючись на даних, які ви передали у фірму, складається комерційна пропозиція, в якій вказуються терміни виконання, вартість і зміст робіт, щоб створити інтернет сайт, що точно відповідає вашим вимогам.

Далі йде розробка архітектури проекту. Аналізуються вимоги призначеного для користувача інтерфейсу, затверджуються колірне оформлення, фірмовий стиль і логотипи. Створюються різноманітні інтерактивні елементи і функціональні модулі, а також прописуються алгоритми взаємодії користувачів з сайтом. Після того, як ви затверджуєте макет дизайну, починається його html— верстання. У результаті виходить готовий продукт, а саме повноцінний макет з графічним чином і усіма елементами — посиланнями, текстовими блоками і іншим.

Потім йде одна з найважливіших частин — програмування, після якого ви самі зможете легко змінювати і додавати сторінки сайту і тексти, управляти налаштуваннями кожної сторінки, стежити за статистикою відвідувань і інше.

Після йде наповнення контентом. Тексти повинні не лише приносити користь відвідувачам, але і бути оптимізовані під пошукові системи, щоб про ваш сайт дізнавалося все більше і більше користувачів. Копирайтери напишуть унікальні тексти, завдяки яким ваш сайт відображатиметься у видачі пошукових систем.

Після тестування вибирається ім’я сайту і платний хостинг і сайт публікується в інтернеті.

Ви можете замовити підтримку сайту. Це дуже зручна послуга, яку надають веб-студії своїм клієнтам. За окрему платню ваш сайт регулярно наповнюватиметься новим контентом і ви отримаєте відповіді на усі питання в процесі роботи з сайтом.

Веб-студія, що поважає себе, береться за створення сайтів з нуля і доводить цей процес до досконалості. Повний штат співробітників починаючи від менеджера проекту, з яким ви вирішуватимете усі питання, і закінчуючи дизайнером працюватимуть над вашим проектом і через деякий час видадуть якісний продукт, який принесе вам прибуток і популярність.

Comments are closed.