Гра BioShock Infinite : опис

Прихильників ігор серії BioShock творці цієї іграшки порадували продовженням під назвою BioShock Infinite. Що з’явилася на прилавках ігрових магазинів гру слід розглядати в якості продовження екшену від першої особи. Відмітимо, що в цій іграшці переважають елементи РПГ. Її розробником виступила студія Irrational Games.

На початку XX століття починаються усі події в цій грі. До подій, що сталися в Захваті, ще 50 років. Повітряне місто Колумбія Америка створює в 1900 році. Серед усіх винаходів людства він стає сьогоденням дивом. Проте відбувається повстання. Трапляється воно внаслідок загадкового інциденту. Усе це зрештою призводить до того, що на декілька років місто просто випарувалося.

Букер ДеУитт є головним героєм BioShock Infinite. У грі йому доведеться відправитися в Колумбію. І не просто так, а з конкретною метою – закінчити одну стару справу, якою він займався ще в роки своєї роботи в детективному агентстві Пінкертона. Але не лише заради цього він прямує в Колумбію. У інтернеті багато різних ігор для хлопчиків http://igry.ru/tag – 182 – igry – dlya – malchikov.html але ця безперечно нікого не залишить байдужій.

Перед ним поставлено і ще одне завдання – він повинен відшукати Елізабет. В ході своєї небезпечної подорожі йому належить скористатися стрілецьким озброєнням. Окрім цього в його арсенал входитимуть різні плазмиди. Тільки з таким арсеналом він зможе відбити атаки жителів Колумбії і повернутися з цього міста разом з Елізабет живим і неушкодженим.

Comments are closed.