Види стрейч плівки

Стрейч плівка зараз активно використовується в різних сферах і областях. Вона є матеріалом для упаковки, який виготовляється з поліетилену і додаткових інгредієнтів. Головною особливістю стрейч плівки є здатність розтягуватися і прилипати до власної поверхні. Тому вона є незамінною для упаковки будь-якої продукції.

Ручна упаковка

Якщо плівка не використовується на підприємстві у великих кількостях, то краще всього придбати невеликі рулони, увесь яких не перевищує трьох кілограмів, а його товщина складає 45-50 міліметрів. В даному випадку співробітники організації самостійно упаковують продукцію.

Якщо пакувальна плівка має товщину 15-23 мікрон, то вона здатна розтягуватися на 70-100 відсотків. Проте деякі виробники гарантують, що максимальне розтягування може складати 150 відсотків.

Машинна упаковка

Машинна плівка робиться в трьох модифікаціях, і відрізняється по товщині і максимальному розтягуванню. Рулени такої стрейч плівки можуть звістка до 16 кілограмів, а його ширина складає не більше 50 сантиметрів.

Товщина плівки типу Regular може складати 23 мікрони. Це є стандартом і користується більше популярністю. Межа розтягування може складати до 190 відсотків.

Товщина плівки типу Power складає також 23 мікрони, а межа розтягування може складати до 240 відсотків. Товщина плівки типу Superpower складає 17-23 мікрони, а межа розтягування може складати до 280 відсотків.

Джамбо-рулони

Такі рулони намотуються спеціальними машинами, за замовленням клієнта. Таким видом плівки користуються організації, у яких немає окремого цеху по виробництву плівки. Деякі підприємства займаються виключно перемотуванням стрейч плівки, і у них постійно є замовлення.

Харчова плівка

Стреч плівка, призначена для упаковки продуктів харчування, тонша, її товщина не перевищує 8 мікрон. Стандартна ширина – 30 сантиметрів. Найчастіше робиться видувним методом. Певних норм по довжині і ширині плівки не існує, виробники в праві самі визначати її розміри.

Стрейч плівка значно збільшує сорок придатності харчових продуктів, а також зберігає усі корисні властивості. Тому вона затребувана на сучасному ринку.

Крім того, така плівка застосовується в побуті, в якості одноразової упаковки продовольчих продуктів, які мають недовгий термін зберігання : ковбаса, олія, сир, хлібобулочні вироби і інші. Важливо знати, що стрейч плівка не використовується для упаковки гарячих продуктів і виробів, оскільки не справляється з високими температурами.

Comments are closed.