Переходимо на інші сервера

Для деяких сайтів ресурсних можливостей безкоштовного хостингу замало. Їх власникам доводиться шукати інші варіанти роботи. Одним з таких є робота з віртуальним виділеним сервером, який рекомендується саме в тих випадках, коли є необхідність в установці власних застосувань, сервісів і розширень.

Окрім цього, vds представляє можливість розміщувати веб-сайти у великих кількостях. При цьому настроювати панель управління хостингом можна на власний розсуд практично без обмежень. Вони торкаються тільки дискового простору, ресурсів CPU, об’єму оперативної пам’яті.

Існує парочку ознак, що допомагає зрозуміти, що пора скористатися послугою віртуального виділеного сервера :

·  Є необхідність розміщення сайтів відразу декількох з декількома базами даних, додатками.

·  Виникла необхідність контролювати налаштування конфігурацій все ресурсів.

·  Для ефективної і якісної роботи потрібний запуск деяких додаткових сервісів, які недоступні при звичайному хостингу.

·  Є бажання встановлювати свої програмні продукти без контролю і обмежень з боку адміністрації.

·  У планах реєстрація доменних імен у великих об’ємах.

·  Є прагнення працювати з надійною операційною системою.

·  Необхідно якісніше захищати свої ресурси від випадкових збоїв і несанкціонованих проникнень.

·  Потрібна упевненість, що усі ресурси, які потрібні для роботи, будуть надані.

·  Є бажання повністю контролювати налаштування ПО для усіх застосувань, сервісів, сайтів.

Vds сервером користуються зазвичай ті клієнти, який є власниками досить великого числа інтернет-проектів, для роботи яких потрібно багато ресурсів. Такий спосіб роботи дає можливість щодня розміщувати велику кількість сайтів і додатків. Вартість роботи з vps хостингом набагато нижча, ніж вартість фізичного сервера. В принципі, серед безлічі пропонованих тарифів, пропонованих хостинг-провайдерами можна вибрати відповідний для своїх проектів. Якщо щось не влаштовуватиме, його можна без особливих зусиль змінити.

Послуга vds надає в користування певну частину фізичного сервера, який шляхом застосування технологій виртуализицаии ділиться на декілька віртуальних. При цьому кожна частина здатна існувати абсолютно незалежно від сусідніх. Процес управління віртуальними середовищами такий же, як управління фізичним сервером, тому для роботи з vps потрібні певні знання, оскільки усі адміністративні роботи по управлінню системою, її обслуговуванню виконує той, хто орендує його.

Завдяки досить серйозним перевагам, vds стає усе більш популярним серед власників різних інтернет-проектів. Їх спокушає можливість вибирати ліцензійну операційну систему – одну з модифікацій windows або linux. Крім того, клієнт дістає root- доступ до усіх файлів і ресурсів системи, підлаштовуючи роботу під себе і свої потреби. Власник може розраховувати на гарантований об’єм оперативної і фізичної пам’яті, а також може розраховувати на виділення декількох постійних IP – адрес.

Технології віртуалізації, використовувані при створенні vps забезпечують оптимальною масштабованістю, продуктивністю, легкістю в обслуговуванні і управлінні. Є можливість встановити будь-які програми, які потрібні або предпочитаеми. Адміністратор, він же власник vds повністю контролює статистику запитів до сервера.

Comments are closed.