PhotoNova+ – популярний графічний редактор для iOS – платформи

Програма PhotoNova+ є зручним графічним редактором, адаптованим під iOS – платформу. По заявах розробників, пакет PhotoNova+ допоможе володарям портативних девайсов поліпшити якість цифрових зображень, ретушувати знімки, застосовувати унікальні фільтри, рамки і спецефекти, у тому числі додавати коментарі і виконувати різноманітні дії з необхідними фотографіями.

Варто підкреслити, що програма PhotoNova+ дуже проста в застосуванні. Відразу після завантаження додаток запропонує створити нове зображення за допомогою камери відповідного девайса або вибрати підготовлений знімок з приватної галереї. Потім користувачеві стануть доступні компактні інструменти, призначені для налаштування основних параметрів знімка і різних маніпуляцій з ним.

Також в продукті PhotoNova+ реалізовані засоби для малювання, налаштування контрастності, яскравості і насиченості кольору. Крім того, фотоаматорам пропонується ряд ексклюзивних спецефектів і вражаючих художніх фільтрів(Matrix movie, Western, Vintage, Dramatic, Lomo і Antique), включаючи великий інструментарій, недоступний у більшості аналогічних програм. Зокрема, лише деякі мобільні пакети дозволяють виділяти потрібні ділянки знімка за допомогою інструменту ласо і обробляти їх окремо від усього зображення. Ще користувачі зможуть легко виділяти області прямокутної і круглої форми, що дозволить коректно видалити дефекти і сторонні об’єкти з портретних фотографій. Саме заради великого інструментарію частіше є сенс купувати ліцензійне ПО наприклад той же офісний пакет microsoft office ціна якого цілком доступаная, ніж задовольнятися безкоштовними аналогами.

Окрім унікальних інструментів, в PhotoNova+ реалізована і безліч традиційних функцій. Приміром, користувач зможе вставити підготовлений знімок у барвисту рамку, а також поділитися фотографією з родичами і друзями через Мережу прямо з меню додатка.

Comments are closed.