Оновлений дизайн в соціальній мережі Мій Світ

Будь-яка соціальна мережа дорожить своїми користувачами і тому фахівці Мій Світ аналізують усі запити, що поступають їм на пошту або через спеціальну форму. Після ряду звернень було прийнято рішення освіжити дизайн, який буде схожий на колишній, але стане кращий, а головне зручніше.

Це оновлення також стало необхідністю і з іншої причини, сервіс за останні роки активно розвивався, і були реалізовані нові функції, на які старий дизайн просто не був розрахований.

До речі, якщо у вас також є сайт, що створюється кілька років тому, то обов’язково треба його відновити. Професійна студія веб дизайну Valleks дозволяє утілити в життя веб-проекту сучасні технології. Тамже можете замовити і просування, без якого зараз просто не можна обходитися.

Були змінені пункти меню і сталі тепер логічніші, також було поліпшено превю відео і картинок, що дозволить користувачам швидше знайти потрібний вам матеріал або ж зрозуміти чи хочете подивитися цей контент. Давно користувачі просили розробників і про функцію що дозволяє видаляти різні події прямо у своїй стрічці, що на порядок може спростити її використання і тепер у них є ця можливість.

Проведена і багато роботи, яка не видно користувачам, а це оптимізація коду і введення нових алгоритмів, що дозволить збільшити не лише швидкість роботи, але і стабільність. Щоб не розстроювати користувачів фахівці спочатку протестували нові можливості на обмеженій кількості людей, після того, як вони переконалися у відсутність серйозних, помилок було прийнято рішення про запуск нового дизайну для усіх.

Comments are closed.