Шикарний будинок у Беверли-Хилз незмінно залучає до себе увагу

Відомий американський архітектор Роб Велінгтон Куигли родом з Лос-Анджелеса розробив прекрасний і просто шикарний дизайн резиденції, яка дістала назву Alden. При його будівництві використовувалося незвичайне поєднання бетону і деревини. Ця будова розміщується в найбільш престижному районі Каліфорнії Беверли-Хилз.

Будівля була зведена в далекому 1999 року, загальна площа будинку складає більше тринадцяти тисяч квадратних футів. Сьогодні ця будова знаходиться у володінні відомого режисера театру і кіно Девида Алдена, що спеціалізується на облаштуванні пост-модернистких обпер, які сьогодні актуальні і затребувані в суспільстві.

У будинку розміщуються сім спалень, дванадцять ванн кімнат, на першому поверсі розміщується велика вітальня, домашній кінотеатр, сауна і тренажерний зал. Не так давно будинок був виставлений на продаж за вартістю в двадцять п’ять мільйонів доларів.

P.S. WordPress сама по собі дуже функціональна і хороша CMS система для користувачів. Плагіни для WordPress дозволяють зробити її ще краще, додавши різні додаткові можливості.

Comments are closed.