Nivea провела рекламну акцію у Франції з флешмобом

Всесвітньо відома компанія по виробництву косметики Nivea влаштувала досить незвичайну акцію – усі бажаючі жінки мали можливість випробувати ефект від вироблюваного нею крему, який робить шкіру бархатистою і м’якою. Причому акція ця була не простою, а із застосуванням елементів флешмоба. Для цього біля вуличного торгового намету в Парижі було встановлено 10 прихованих відеокамер, фіксувальних що усе, що відбувається з випадковими перехожими, які вирішили прийняти участь в акції, що проводилася.

Один з перехожих намазав кремом шкіру, після чого, узявши рекламний буклет, пішла далі. Недалеко від намету незнайомець подарував їй квіти, тут же стрункі хлопці продемонстрували стриптиз, а під завісу з’явився прекрасний принц на білому коні. Що бажає на собі випробувати подібне компанія Nivea запропонувала в аналогічних точках продажів купувати з 40% – ою знижкою відомий крем Q 10.

P.S. Якщо вам потрібна розробка корпоративного сайту, то краще звертатися до професіоналів. Сучасна технологія створення веб сайту від компанії FastWeb те, що треба – власна CMS, кращі дизайнери, послуги просування і багато що інше.

Comments are closed.