Допрем’єрні подробиці Skoda Octavia Scout

Ще до прем’єрного показу на автосалоні Женева 2014, ми можемо дізнатися про подробиці вседорожного універсалу Skoda Octavia Combi 3, який пропонується в модифікації Scout, але на початку березня на позначеному автосалоні зможемо побачити живі підтвердження слів. Як і раніше автомобіль Skoda Octavia Scout пропонується з основою зовнішніх відмінностей, які знаходяться в створенні захисного пластикового обважування, для периметра усього кузова. Але бачимо і переоформлення бамперів, інші проти туманні елементи, що разом ставиться на набір новітніх колісних дисків з легкого сплаву, які вже у базовому варіанті запропоновані з діаметром в 17 дюймів.

Нутрощі салону цього автомобіля Шкода Октавия Скаут 2014, майже повністю такі ж як у звичайного універсалу, але в список виключення потрапляють деякі декоративні елементи, невелика зміна рульового колеса і поява індивідуальної пропозиції шкіряної оббивки. У європейському виді цю модель пропонують зі збільшенням кліренсу на 33 мм, він в повному об’ємі склав 172 мм. Але на сьогодні не виключається, що в Росії кліренс може бути великим.

Цей варіант модифікації зможе пересуватися з одним з двох дизельних агрегатів або з одним бензиновим агрегатом. Хоча компанія не потрудилася повідомити подробицю про ці агрегати, але ризикнемо припустити, що вони будуть у вигляді дизелів TDI – 1,6(105 л.с.) і 2,0(150 сил), а бензиновим буде 1,8-літровий TSI, з віддачею в 180 коней(280Нм). Трансмісіями можуть бути – шестишвидкісна МКП, РКП DSG.

Окрім цього ця версія обзаводиться повним приводом на основі можливостей муфти Haldex з її п’ятого покоління, що забезпечує швидке спрацьовування в порівняння з минулим поколінням. У Європі початок продажів очікується з літа 2014 року, а в Росії з осені 2014 року. Інформацію про ціни Skoda Octavia 3 Scout, ще не пропонують.

Викликаючи таксі в службі ви можете вказати клас машин, які вам підійдуть. Наприклад в міському таксі митино є нові автомобілі Skoda Octavia. Перевезення пасажирів здійснюється як по Москві так і за межі МКАД.

Comments are closed.