Вибір Кольору Дизайну Відповідно до Тематики Сайту

Кольори і їх різні поєднання викликають у відвідувача певні емоції і стимули до різних дій. Кожен ресурс має свою мету, будь то збут конкретного товару або просто надання цікавої інформації або надання консультацій по різних темах.

Використайте зброю різного колірного балансу з метою формування у людини бажання користуватися послугами або сервісами вашого ресурсу, що зайшла

Білий дизайн

Ніжний, спокійний, холодний, класичний білий колір створює сильну атмосферу святковості, деякої урочистості, простоти і чистого спокою. Дарує певне відчуття свободи. Цей колір – відмінний фон для будь-яких сайтів будь-якої тематики

Помаранчевий дизайн

Дуже рідкісний колір в інтернеті. Помаранчевий тон привносить яскраве відчуття веселощів, відпочинку і благополуччя. Також він розпалює апетит у людини, а значить чудово підходить для кулінарного ресурсу або сайту, що рекламує який-небудь ресторан. Повні люди не люблять помаранчевий колір, тому краще всього не використати на порталах, присвячених дієтам і так далі

Жовтий дизайн

Даний піднімає настрій відвідувача, викликає спонукання до спілкування, до зав’язування нових знайомств і різних подорожей. Його краще використати на порталах знайомств.

Такий колір ще і відмінно розпалює апетит людей, робить відвідувачів м’якими, щирими і добрими. Коли відбувається розробка сайту, майте зважаючи на, що яскраво-жовтий колір не подобається алкоголікам і дівчатам з небажаною вагітністю. Цей колір люблять заміжні і вагітні дівчата. Підійде для жіночого сайту.

Червоний дизайн

Зазвичай червоний колір – постійний супутник реклами. Цей колір збуджує людей нав’язливо і примусово, провокує на купівлю. Посилює силу, нервову напругу людини, уважність і заповзятливість. Часто він асоціюється із спортивною активністю, а також сильною сексуальністю. Також тривала дія подібних тонів призводить до сильного стомлюваності. Підійде активним чоловічим тематикам.

Рожевий дизайн

Подібний колір асоціюється з ніжною радістю, духовним єднанням, і гармонією зі світом. Рожевий примушує розслабитися, почати мріяти, створює незвичайну обстановку для мріянь. Дуже часто застосовується в традиційному дизайні жіночих сайтів.

Comments are closed.