Параметри Width і Height в HTML

По аналогії з іншими HTML – елементами, налаштування Width і Height застосовуються для того, щоб визначити розміри графічної картинки, що вбудовується в електронний файл.

Застосування таких параметрів необов’язкове, втім, рекомендується по парі головних причин :

1. В період завантаження зображення Web – оглядач відразу зарезервує в документі стільки місця, скільки вимагається для показу зображення. Деякі розробники нехтують цим правилом, на завершення у момент завантаження спочатку під зображення займається недостатньо місця, а потім сторіночка приступає починати стрибки з жердиною.

2. Іноді розміри картинки занадто великі, щоб зображення помістилося у віконці веб-оглядача не використовуючи смуг прокруток. Для даного в коді html вказуються зменшені пропорційно габарити зображення Розміщуючи в документі зменшені картинки, не забувайте у будь-якому випадку пропорційно зменшувати зображення. У іншому варіанті, при порушенні співвідношення висота – ширина малюнок вийде непривабливим і спотвореним.

Стерпно змінити пропорції зображення можна наступними способами:

·  задати в тегу зміненим лише один з пара-рів. Браузер зберігаючи пропорцію, самостійно змінить другий параметр.

·  відкрити зображення в якому-небудь растровому редакторові і модифікувати пропорції програмним методом.

Що зачіпає пропорційне збільшення графіки в документах html, то цей прийом не рекомендується відносно причини особливостей безпосередньо растрового формату. Втім, якщо коефіцієнт збільшення незначний, очевидно, зорово якість залишиться незмінною.

P.S. Підібрати потрібні подарунок – це ціле мистецтво, яке дається не усім. Розумний каталог підкаже іграшки для хлопчиків 6 років які могли б стати відмінним презентом або, наприклад, іграшки для дівчаток і тому подібне

Comments are closed.