П’ятий iPhone – скоро старт?

За інформацією з обізнаних джерел п’ята версія iPhone опиниться у продажу на початку жовтня цього року. Apple, збирається приймати попередні замовлення на нього у кінці вересня. Також джерела стверджують, що прес-конференція, на якій швидше за все буде анонсований новий гаджет, також пройде у кінці вересня, запевняє техноблог 9to5mac.com. Нині, немає яких-небудь офіційних даних про п’ятому iPhone, є тільки одні чутки. Є припущення, що гаджет буде оснащений

двоядерним процесором A5, камерою в 8 мегапікселів, а також операционкой iOS 5. Ймовірно, що буде передбачений ряд нових функцій, таких як голосова навігація і можливість об’єднання в панорами фотографій. Зовнішній вигляд пристрою теж секрет. З чуток, корпус буде тоншим, мати кути, що округляють, і металевий кант, також ймовірно, що задня кришка, буде зігнутою і зробленою з пластика або скла. Також може бути збільшена кнопка Додому.

Мобільні технології з кожним роком стають усе більш досконалими. Спеціальна антена в подмосковье від yota дозволяє організувати інтернет Yota 4G – по суті, справжній прорив у своїй ніші, якісний інтернет потрібний усім.

Comments are closed.