Скляна цегла

Створені на основі давно існуючої технології виготовлення скляних блоків для промислових перегородок, ця цегла має нові експлуатаційні і декоративні властивості. Зроблені з них прозорі перегородки, арки, стелі гармонійно вписуються в найвишуканіший інтер’єр. Різноманіття стеклоблоков настільки велике, що навіть найвимогливішому дизайнерові завжди знайдеться відповідний матеріал.

Місцем застосування таких конструкцій може бути навіть невелика квартира. Відгороджена повітряною перегородкою із стеклоблоков передпокій не крастиме і без того маленьку площу. Різна по фактурі і кольору поверхня стеклоблоков дозволить вибрати необхідний ефект і квартира завжди радуватиме своїм незвичайним і яскравим дизайном, що наповнює приміщення повітрям і світлом.

Особливе місце займають матові кольорові стеклоблоки. Поверхня цих виробів має розсіювальну властивість, за допомогою якої можна створити відокремлений простір, наповнений світлом. Якщо відгородити такими блоками куточок для зимового саду або місце, де стоїть комп’ютер, то інтер’єр заграє новими яскравими фарбами.
А вміло скомбіноване денне або штучне світло дозволить міняти вигляд такої перегородки залежно від часу доби.

Застосування унікальних технологій створює дивовижні поверхні, схожі на цілу картину, створену з кольорових стеклоблоков. Таким чином отримують навіть текстуру каменів – мармуру, малахіту, граніту.

Проте самою останньою дизайнерською розробкою є стеклоблоки з кольорового спеченого скла. Складне виробництво не дає їм доки широкого застосування, але краса отримуваного вітражного малюнка залишає надію на зацікавленість з боку покупця.

Викласти перегородку із стеклоблоков можна двома способами – за допомогою пластикових модульних систем і звичайною кладкою на розчин. Простий відхід за скляною стіною дозволить швидко оновлювати яскравість незвичайної поверхні.

P.S. З усіх жителів морських глибин тільки один викликає багато питань, сайт акула інфо допоможе упізнати все про цих таємничих хижаків, що мають особливі можливості – фото, новини, цікава інформація.

Comments are closed.