Відмінності сайту від блогу

Спробуємо перерахувати головні ознаки, по яких блог відрізняється від простого сайту.

1. Як правило, блоги набагато частіше оновлюються(з’являються нові статті і замітки). Багато в чому через це вони краще індексуються пошуковими системами, а головне – швидше індексуються. Вести власний блог – це регулярно публікувати цікаві і захоплюючі матеріали, якісь новини, особисті цікаві історії, свої міркування і думки з приводу чого-небудь. Сайт може не оновлюватися дуже тривалий час, або взагалі може бути повністю статичним. Сама концепція блогу зводиться до того, що він повинен оновлюватися.

2. Майже у кожного сучасного блогу є функція підписки на стрічку RSS. Таким чином, будь-хто, хто випадково потрапив до вас на сайт, може тут же підписатися, щоб регулярно отримувати на свій RSS – канал повідомлення про нові матеріали з вашого сайту(як тільки вони там з’являться). RSS – це ще один спосіб утримати у себе аудиторію читачів. Взагалі що б ви не замовляли сайт або блог досвідчені розробники як наприклад компанія Мегагруп самі знають що повинен обов’язково містити той або інший тип інтернет проект.

3. Важливу функцію на блогах виконує блок з коментарями. Адже усі замітки публікуються для того, щоб люди ділилися своїми думками з приводу думок автора блогу. Зворотний зв’язок, постійна взаємодія автора і читачів – ось основний принцип роботи блогу. Кожен відвідувач, що читає блог, може завжди сказати те, що він думає або навіть поділитися власним досвідом в тій темі, яка обговорюється на даний момент. Ось це три ключові моменти, відрізняючий сайт і блог один від одного.

Comments are closed.