Незвичайні картини за допомогою сірників, що горять

Фотограф з Єкатеринбургу створює свої картини незвичайним способом за допомогою сірників, що горять. Окрім цього він називає себе Полтергейст, що надає його картинам загадковість і таємничість. На думку самого художника, він черпає своє натхнення з відтінків різних кольорів і химерних форм, які приймають сірники, що згорають.

Використовуючи цей дивовижний прийом, художник, придумує цілі сюжети, які утілює у своїх картинах. Його дивовижні твори мистецтва приковують до себе увага і примушують замислитися. Окрім цього Полтергейст використовує не лише технічні хитрощі і постановку світла в його творах є присутньою неабияка доля фотошопа.

При цьому використання усіх цих прийомів в розумних дозах дозволяє утілювати різного роду сюжетні постановки. Своїми роботами автор притягнув до себе увагу художньої громадськості.

P.S. Аниме багатьма також сприймається не просто як мультики, це практично субкультура, до речі дивитися аниме онлайн можете на сайті Multikonline.ru, де представлені мультфільми різних жанрів.

Comments are closed.