Amazon атакувала iPаd mini в рекламі

На головній сторінці сайту компанія Amazon рекламує власний, 7-дюймовий, планшетник Kindle Fire HD і підкреслила переваги свого продукту перед iPаd mini від Apple. Як стверджує компанія, приголомшливий дисплей пристрою має на 30 відсотків більше пікселів, ніж iPаd mini з низьким дозволом, також компанія уточнює, що кількість точок на дюйм(ppi) у апарату складає 216, у планшетника Apple – 163. На Kindle Fire HD можна дивитися фільми і телеканали в HD якості, маєте два стереодинамика(проти моно) і супершвидкий Wi – Fi c технологією MIMI.

Вартість за своє облаштування Amazon оцінило в 199 доларів, і, як заявляють, покупець отримає більше за низьку ціну, ніж iPodmini вартістю 329 доларів. У порівняння увійшло навіть те, що з картинки Kindle Fire HD посилання веде на сайт компанії, а у Apple можливість замовити апарат відсутня.

.ваш 7,9-дюймовий планшет вміщує значно менше пікселів, чим конкуруючі 7-дюймові. Ви оснащуєте його гіршим екраном, виставляєте більш високу ціну і звинувачуєте інших в компромісі? Зухвало, – саме такою цитатою, узятою з блогу Gizmodo, зверненою до генерального директора Apple Тіма Куку і підкріплює свою точку зору Amazon.

Але, при порівнянні двох планшетников за окремими технічними параметрами, Amazon умовчала про переваги пристрою з конкуруючою компанією – iPаd mini. Приміром, про екосистему з 275 тисяч додатків для айпадов і вбудовану рекламу в Kindle Fire нічого не говориться, а так само умовчали про те, що iPаd mini легше майже на 100 грамів. А то, що ціна цього пристрою вища, ніж у апарату Amazon, так це обумовлюється тим, що користувачам простіше заплатити ціну вище за хорошу якість продукту, чим заплатити менше, але не такий чудовий.

P.S. Якщо ви самостійно займаєтеся своїм комп’ютером, купуючи і оновлюючи відповідні комп’ютерні комплектуючі те простіше і вигідніше замовляти їх саме в інтернет магазинах, наприклад в Compday.ru.

Comments are closed.