Persist+ – корисний інструмент для управління звуком на Android – апараті

Незалежні розробники представили компактну утиліту Persist+ для Android – платформи. Ця проста програма призначена для управління звуками в мобільному середовищі.

Варто підкреслити, що Persist+ є актуальним засобом налаштування аудіосистеми в портативному гаджеті. За допомогою декількох функцій можна коректно управляти гучністю сповіщень, будильника, у тому числі настроювати медіапрогравач і звукові режими.

Створили Persist+ застосували бібліотеку Android для реалізації доброзичливого інтерфейсу. На основному дисплеї розміщені сім повзунків налаштування гучності : мультимедіа, bluetooth – сповіщення, будильник, голос, повідомлення, дзвінок і системний. При цьому гучність задається у відсотках і легко регулюється. Вгорі ж передбачені дві клавіші: налаштування і профілі.

Додаток Persist+ надає три профілі, у тому числі дозволяє створювати додаткові(для цього потрібно натиснути клавішу з плюсом і присвоїти профілю відповідне ім’я). У доступних профілях регулюються усі сім повзунків(за умовчанням включено три, але за допомогою клавіші додати налаштування можна активувати і інші). Крім того, в налаштуваннях можна управляти сповіщеннями, що приймаються при зміні будь-якого системного звуку. Взагалі до речі різні інші застосування для андроид викачати безкоштовно можете знайти на apkbest.ru.

На відміну від аналогів, рішення Persist+ задіює і комплект виджетов, де можна вказати посилання на профілі, прискорене налаштування окремого системного звуку або режим виклику. Сам же виджет є панеллю з універсальними регуляторами гучності. На щастя, усі виджети зручні в управлінні і мають приємний темний дизайн.

Comments are closed.