Aspire P3 : планшет, який ближче до ноутбука

Фірма Acer на сьогоднішній момент займається випуском нової пігулки на базі Windows 8. Це буде планшет, який без особливих зусиль зможе перетворитися на ноутбук, саме тому виробник, із слів ресурсу Tech2.hu, дає йому назву Aspire P3.

Якщо дивитися на фотографії, то можна побачити, що механізм, який допомагає трансформуватися Aspire P3, схожий на того, який працює в гибридах-лаптопах Sony VAIO Duo 11, MSI Slider S20 і Dospara Erdes Book ST1. Клавіатура у такої моделі буде схожа на клавіатуру слайдерів : вона висуватиметься.

Про характеристики мало хто що знає, це доки не афішується. Відомо тільки те, що у моделі буде сенсорний дисплей, дисплей 11,6 і дозвіл 1600х900. Залежно від різної модифікації буде різний об’єм накопичувача. Версія, яка вийде у світ, матиме 128 ГБ пам’яті.

Також можна буде вибрати різні процесори, в цій моделі використовуватимуть тільки процесори фірми Intel, що говорить про якість і прекрасну працездатність, також можуть бути поставлені такі процесори як Celeron і Pentium. Завдяки такій різноманітності, споживач може вибрати відповідний для себе варіант.е

P.S. На планшетах до речі дуже зручно переглядати кіно або відвідувати соціальні мережі. У першому випадку ви можете дивитися фільми безпосередньо онлайн без яких-небудь реєстрацій і оплати – на сайті megogo.net.

Comments are closed.