За 11 мільярдів доларів свій бренд продала компанія IKEA

Найбільш велика у світі торгова мережа IKEA займається продажем меблів і різних товарів для будинку повідомила про те, що продала за одинадцять мільярдів доларів свій бренд. Згідно з попередніми даними повноцінним власником бренду стала одна з дочірніх компаній IKEA, яка розташовується на території Нової Зеландії. До теперішнього часу торгова марка була у володінні фірми Interogo яка знаходилася під повним контролем засновника IKEA Інгвара Кампраду.

Повідомляється про те, що угода була здійснена першого січня поточного року, але про її проведення було повідомлено тільки влітку. Офіційні представники пояснили, що таким чином спрощується структура організації.

Нині компанія IKEA займає вісімдесят дев’яте місце в рейтингу найдорожчих світових брендів, але при цьому не є однією з найцінніших на території Швеції. Заснована компанія була в середині сорокових років і нині під її управлінням знаходиться триста магазинів в сорок одній країні світу.

P.S. Якщо ви шукайте для себе нову квартиру в улюбленому місті, скажемо цікаві вам новобудови Херсона те найпростіше починати пошук саме в інтернеті, де є безліч пропозицій.

Comments are closed.