Переваги Яндекс.Директа в порівнянні з іншими видами реклами

Аудиторія пошукової системи Yandex порівнянна по своїх розмірах з аудиторією найбільших радіостанцій і телевізійних каналів, при цьому оголошення контекстної реклами показуються не кожному користувачеві підряд, а лише тим, хто цікавиться тематикою пропонованих вами товарів і послуг. Яндекс.Директ є сервісом контекстної реклами, яка відповідає пошуковому запиту користувача і його інтересам. Нижче викладемо основні переваги Яндекс.Директа.

– Ви платите лише за результат, самостійно визначаючи ціну, по якій платити за кліки по вашому оголошенню, мінімальна вартість одного переходу – це всього 30 коп.
Величезне охоплення мережевої аудиторії в країнах СНД – до допомоги Яндекса щодня прибігають декілька мільйонів або навіть десятків мільйонів людей.
Географічна прив’язка і час показу визначається вами самими залежно від вашого місця проживання і часу роботи вашої компанії.
Для вас створюється віртуальна візитка, що містить телефон і адресу, яка демонструватиметься якщо ви не маєте свого сайту. Але краще все ж замовити комплексне створення і просування сайтів СПб під ключ разом з дизайном і, можливо, навіть послугами просування(реклами) через Яндекс.
контроль над бюджетом, що витрачається на рекламну кампанію, – все дуже просто, коли тижневий бюджет кампанії розписаний від і до.
Створюються звіти про те, наскільки ефективна ваша рекламна кампанія по кожному конкретному оголошенню, а також кожній ключовій фразі – усе це робиться щодня.
Наявність додаткових майданчиків Рекламної мережі Yandex для збільшення розміру аудиторії, яка може зацікавитися вашою рекламною пропозицією.
персональний менеджер допомагає організувати проведення рекламної кампанії в Яндекс.Директе у тому випадку, якщо ви не маєте часу або бажання розбиратися в усіх тонкощах цього процесу.
Грамотна техподдержка, на усі ваші питання будуть дані розгорнуті відповіді у відповідному розділі Допомога або ви можете звернутися до фахівців підтримки по телефону.
Відсутність яких-небудь націнок і додаткової плати за усі послуги, які перелічені вище.

Comments are closed.