Про дизайн Samsung Galaxy S3

Модель, дизайн якої відрізняється від своїх попередників. А саме, корпус став безгранним і що має глянсову поверхню, нагадує при цьому морську гальку. Дизайн, натхненний природою, – стверджували виробники.

Матеріалом корпусу смартфону був вибраний полікарбонат, який вважається високоміцним, що забезпечує надійність надалі використання. При цьому матеріал дуже легко дряпається, оберніть на цю увагу і придбайте для нього чохол.

Габаритні розміри: ширина і довжина телефону були збільшені. Причиною цього став великий розмір екрану. Не можна сказати, що телефон великий, оскільки він майже відповідає стандартам нинішніх смартфонів. Але для зручної роботи знадобиться друга рука або дуже довгі пальці.

У Samsung Galaxy S 3 є п’ять фізичних клавіш. Кнопка Home, яку автори трохи сплюснули, а саме збільшили ширину і зменшили висоту. З лівого і правого боку, відносно кнопки Home, відповідаючи стандартам, розташовані ємнісні кнопки, які мають старі функції : виклик меню(справа) і повернення(ліворуч). Четверта кнопка – це регулювання гучності, а п’ята – управління живленням. Місце розташування двох останніх кнопок залишилося колишнє.

Згори розташований роз’єм для гарнітури, знизу MicroUSB – вихід. Роз’єми для карти пам’яті і сим-карти знаходяться під кришкою пристрою. Динамік розташований праворуч від 8Мп камери під металевими гратами. Звук динаміка шикарний – при високій гучності шипіння або якихось інших шумів ви не почуєте.

На закінчення хотілося б додати, що при тривалій роботі із смартфоном до дизайну і інтерфейсу можна звикнути. Він вже не здаватиметься незвичайним. Тому при купівлі звернете увагу на швидкодію і продуктивність продукту. А в цьому, Samsung Galaxy SIII показує добрі результати.

P.S. Якщо ж у вас виникли проблеми з мобільними облаштуваннями цього виробника, то сервісний центр samsung допоможе вирішити усе це максимально швидко і якісно – звертайтеся в офіси в Санкт-Петербурзі і Москві.

Comments are closed.