Homestyler від Autodesk для дизайну інтер’єрів

Компанія Autodesk, яка є світовим розробником різних продуктів для 3D-дизайна, проектування, віртуальної реальності, анонсувала онлайн-додаток, який дозволяє утілити в життя різні види дизайнерських ідей. Інтерфейс нового застосування є зручним і для новачків, і для справжніх професіоналів. За допомогою Homestyler у користувачів з’явиться спеціальна можливість, що дозволяє поекспериментувати з дизайном різних жител. Їм вдасться візуалізувати їх в 2D – і 3D-формат.

За допомогою знімків і панорами, що має кут огляду 360°, в Homestyler можна створювати фотореалістичні 3D-изображения інтер’єру різних по площі приміщень. Ця утиліта вже допомогла мільйонам домовласників, професійним дизайнерам і простим учнем, яким вдалося створити власні інтер’єри і отримати плани модернізації різних приміщень для житла. Російськомовний випуск Homestyler може використовуватися спільно з сучасними технологіями проектування і дизайну, що дозволить збільшити якість створюваного проекту.

Над перекладом команд складного інтерфейсу, а також різних повідомлень і текстових елементів, працювали учасники російськомовної групи користувачів Autodesk. У цьому процесі не обійшлося без спеціальної системи під назвою Autodesk Collaborative Translation Platform. Помітимо, що в її основі використовувався краудсорсинг. Цей проект можна рахувати пілотним для розробників Autodesk. З недавнього часу система ACTP стала незамінною для створення інших регіональних версій програм цієї компанії в різних країнах світу.

P.S. У інтернеті взагалі можна знайти багато корисної інформації – хочете дивитися мемуари гейші онлайн? – без проблем, потрібна спеціальна програма для роботи і матеріали по її використанню? – теж є.

Comments are closed.