Новий mp3 – плеєр від компанії Digma, оснащений FM – передавачем

Компанією Digma був представлений новий продукт – mp3 – плеєр під назвою Digma F2. Незважаючи на свою, здавалося б, простоту він має деякі унікальні особливості. В першу чергу – це компактні розміри – 86х44х10, 5 мм, вага ж складає всього 40 грам. Дозвіл екрану новинки 128х160.

Залежно від типу моделі вбудована пам’ять може бути як 4 Гбайт, так і 8 Гбайт. Проте простір диска можна збільшити за допомогою додаткової карти пам’яті microSD. Окрім функції FM – радіоприймача плеєр оснащений ще однією – FM – трансмиттером. За допомогою цієї функції звуки можна передавати на інші зовнішні радіоприймачі. Ви цілком можете музику слухати онлайн 2012 а можете записати собі на плеєр і насолодитися нею в дорозі.

Digma F2 відтворює WMA, WAV і MP3 формати, його можна використати також як записуючий пристрій – диктофон. Окрім цього, за допомогою його можна прочитати тексти пісень і ID3 – теги, але тільки російською мовою.

Усі вищеперелічені можливості новинки – це ще не усе, на що здатний пристрій. Плеєр також дозволяє переглядати JPEG – зображення і відтворювати AMV формати відеофайлів. Але слід враховувати невеликі розміри Digma F2 і не покладати на нього функції фотоальбому або відеоплеєра. Mp3 – плеєр в режимі відтворення здатний пропрацювати 10 годин. У продаж Digma F2 ще не вийшов і навіть зразкова його вартість поки що невідома.

Comments are closed.