Нова версія Light Alloy

Вільне для використання і поширення програмне забезпечення з кожним роком наближається по функціональності до своїх платних аналогів. Нещодавно користувачів зміг порадувати новою версією медіапрогравач Light Alloy.

Light Alloy 4.6.5 абсолютно не поступається іншим сучасним програвачам ні в продуктивності, ні по кількості доступних опцій і застосувань. Поточна версія підтримує усі поширені формати. Користувачам доступні широкі налаштування зображення, що не вимагають застосування налаштувань пакету кодеків. Окрім перерахованого, 4.6.5 також здійснює управління списками медіафайлів, швидке перемотування відео і швидке збереження знімків.

При усьому цьому плеєр, як і раніше, вимагає мінімальна кількість ресурсів. Light Alloy має величезну кількість цікавих можливостей, якими не можуть похвалитися інші програвачі. У їх числі є і дистанційне керування вашим комп’ютером, і широкі налаштування якості видаваної картинки, і багато що інше. Нова версія також підтримує Unicode.

P.S. Рівно як поводитися з професійним ПО так і треба працювати з кваліфікованими фахівцями. У WideStudio – створення сайтів є основним видом діяльності, причому web – студія пропонує також послугу просування сайтів.

Comments are closed.