Sonoro – оригінальна док-станція

Стильна і симпатична лінійка док-станцій була випущена компанією Sonoro для мобільних гаджетів. При цьому новітніми технологіями вона явно не переобтяжена, все дуже просто і зрозуміло, та зате приємно тішить око її оформлення. А бездоганне звучання Troy System в дуже вигідному світлі з’являється перед іншими гаджетами, тільки підкреслюючи свою унікальність. Комусь більше подобається купити навушники і слухати музику самостійно, хтось любить такі ось пристрої.

Troy System оснащена для маленьких і великих гаджетів(плеейра і планшети) двома портами USB для їх зарядки і 3,5 мм роз’ємом, що служить для одночасно для зарядки і прослуховування музики. Може, хтось і буде розчарований тим, що відсутній безпровідне з’єднання для цих цілей, але це не погіршує якість результатів. Кабелі не заважатимуть і не плутатимуться між собою, оскільки для них є спеціальне відділення.

Дуже оригінальний вид станції не може не притягнути уваги, виконана у вигляді коробочки із закругленими кутами, покрита повстяною тканиною червоного, чорного сірого і зеленого кольорів. Вартість док-станції від Troy System 149 євро.

Comments are closed.