Графічний редактор Serif PhotoPlus X5

Вийшла у світ російськомовна версія відомого редактора зображень Serif PhotoPlus X5. Він призначений для роботи з різними цифровими зображеннями, обробки і редагування RAW – файлів, і допомагає користувачеві обробляти HDR – зображення. Для усіх покупців цього графічного пакету, буде зроблений приємний сюрприз у вигляді безкоштовної програми PanoramaPlus X4, яка розроблена для обробки і редагування панорамних зображень.

Графічний редактор відрізняється можливостями використання масок і шарів, обробкою 16-бітових зображень, швидким і досить якісним вирізуванням будь-яких об’єктів із зображень і фотографій. До робочих об’єктів є можливість застосування різноманітних фільтрів і налаштувань без втрати якості початкового матеріалу. Також є дуже ефективні інструменти і методи для відновлення і обробки пошкоджених або старих фотоматеріалів. Все, звичайно, залежить від завдання, якщо вам треба створити демотиватор онлайн в Пикслр зробити це буде простіший, але ось з HDR картинками краще впорається Serif PhotoPlus X5.

За допомогою нової потужної технології High Dynamic Range є можливість створювати дуже красиві і оригінальні фотоефекти. Ця програма повністю сумісна з усіма популярними редакторами зображень, у тому числі і широко вживаним Adobe Photoshop.

Усі фотографії і зображення можна відсортувати і опублікувати за допомогою зручного і простого додатка AlbumPlus Organiser. Усіх недосвідчених користувачів редактора чекають інтерактивні підказки і ради, які допоможуть розібратися з усіма нюансами і особливостями. До речі, згаданий вище графічний редактор онлайн в Пикслр може виконувати багато інших функцій, багато з які аналогічні тому ж фотошопу.

Comments are closed.