Ради з вибору DVD – плеєра

При купівлі DVD – плеєра, слід визначити чи підтримує він диски, видані для різних регіонів світу, – мультизональність. Це можна зробити, програвши на нім диски, випущені в різних країнах.

Плеєр, який привезли з американського континенту або з Азії, швидше за все не буде сумісний з вітчизняними дисками. Також треба перевірити чи є логотип DTS на лицьовій панелі плеєра. Сучасна модель повинна підтримувати окрім Dolby Digital також формат DTS. До речі, якщо ви самі пишіть собі DVD те друк на дисках допоможе зробити красиві картинки на них.

Для телевізорів з великим екраном у плеєра має бути вихід SCART для колірної моделі RGB. Є моделі плеєрів, що підтримують вихід з прогресивною розгорткою. Цей тип виходу сумісний тільки з плазмовими панелями, проекторами і деякими моделями TV. Він повинен працювати як в системі PAL, так і в NTSC.

Знавці відеоустаткування компонують домашній кінотеатр телевізором з різними колірними моделями. Найкраща якість зображення виходить без перетворення кольорів. Тому DVD – плеєр повинен працювати без транскодера або з автоматичним універсальним транскодером для програвання дисків з різними колірними схемами.

Якісний плеєр повинен мати можливість збереження налаштувань мінімум для двох профілів – PAL і NTSC. Краще всього якщо ви не можете визначитися з вибором, шануйте відгук в інтернеті.Вдалого і правильного вам вибору. Будьте уважно і дуже відповідально відноситеся до будь-яких покупок техніки.

Comments are closed.