Мрійливий стиль Бароко

Меблі. Столи і стільці обов’язково мають бути різьбленими і прикрашені позолотою. Подушки і сидіння на стільцях мають бути з оксамиту. Стільці в обов’язковому порядку мають бути із зігнутими ногами і низькими. Дзеркала при цьому прикрашають рамки і різні драпіровки. Ліжко має бути з балдахіном, або з легкою драпіровкою. Антикварні меблі, шафи з дуба, величезні вази, усе це є прикрасою для вітальні. Цілком доречні будуть виглядати великий стіл і срібні столові прилади.

Пол і стіни. На стінах мають бути квіткові картини і легке різьблення по дереву. Пол має бути прикрашений складними візерунками, або квадратами. Так само не забудьте про килими і килимки.

Освітлення. На стелі мають бути величезні люстри, пам’ятаєте про свічки, їх можна поставити в олов’яні свічники, і прикрасьте камін. Стиль бароко без каміна, абсолютно не можна представити.

Прикраси. У стилі барокко дуже добре підходять прикраси у вигляді фарфорових ваз. Окрім цього, сміливо використайте скульптури, позолочені рамки, оббивки у вигляді атласу, або оксамиту. Так до прикрас можна віднести білий і синій фаянсовий посуд, і антикварні прикраси. Пам’ятайте про вироби з шкіри, вони так само переважні у стилі барокко.

P.S. Реалізація цього стилю для інтер’єру, в принципі, дороге задоволення, але ж м’які меблі италия це не лише краса, але ще і зручність, якість, що підкреслює ваш статус.

Comments are closed.