Плащ-невидимка від компанії Hyperstealth Biotechnology

Hyperstealth Biotechnology, канадська компанія, заявила про створення сьогодення плаща-невидимки. Працюючи з технологією Quantum Stealth, вона стверджує, що предмет, прихований за цим плащем, дійсно неможливо побачити.

Ця нова технологія дозволяє монтувати панелі, які абсолютно приховують за собою будь-які предмети навіть людей. Досягається це тим, що панелями проектуються предмети і обстановка, що знаходяться позаду об’єкту, і при цьому створюється ефект візуального злиття з ними.

Окрім цього, панелі екранують випромінювання, витікаюче від прихованого об’єкту і за рахунок цієї людини, прихованої таким плащем, неможливо виявити інфрачервоними приладами. Таким ось чином доки одні заворожено дивляться фільм онлайн з улюбленими героями коміксів, що мають схожу надсилу, інші реалізовують здавалося б фантастичні розробки.

Як стверджує керівник компанії, технологія Quantum Stealth знайде широке застосування у військовій справі – невидимість давно була мрією усіх військових. Компанія Hyperstealth Biotechnology доки не демонструє свій новітній винахід широким кругам, мотивуючи це цілями безпеки.

Comments are closed.