Весняні аксесуари 2012

Жінкам потрібні красиві аксесуари, щоб створити свій неповторний образ. Цієї весни визнані модними самі різні аксесуари. Круглі сережки дуже популярні цієї весни. Сережки можуть мати форму диска або кільця. Екстравагантні сережки дуже сподобаються любителькам поекспериментувати. Модниці захочуть придбати сережки на різних ланцюжках. Вони виглядають дуже свіжо і модно.

Масивні браслети люблять дуже багато дівчат. Цієї весни вам обов’язково захочеться придбати також браслети з підвісками. Напівкоштовні камені чорного кольору підходять усім жінкам. Кулони з такими каменями ви зустрінете не раз.

Намиста вас здивують своєю оригінальністю. Ви побачите намиста-пружини, намиста-підкови, намиста-нашийники, мереживні намиста, напівпрозорі і в неонових кольорах. Повагою став користуватися швейцарський годинник з великим корпусом. Актуальні круглі і квадратні форми. Прийнятніше циферблат із стрілками.

Довгі намиста до талії зроблять ваш образ візуально стрункіше. На пальцях манекенниць були помічені персні з великими кольорами, метеликами і так далі. Цього сезону дуже популярні вузькі пояси з пряжкою прямокутної форми. Були представлені плетені пояси, які можуть гармонійно виглядати з різними нарядами. Не хвилюйтеся, шкіряні і замшеві пояси не вийшли з моди.

Окуляри з яскравою оправою зроблять вас зіркою. На подіумах світу вони продовжують викликати фурор. Цього сезону вибирайте клатч більше. Сміливо носите оригінальний клатч з будь-яким туалетом. Незвичайні каблуки стають усе більш популярними. Також неможливо не помітити моду на туфлі в стилі 50-х років.

Comments are closed.