Для чого потрібний редизайн сайту

Редизайн сайту це послуга з модернізації і поліпшення дизайну сайту включає доопрацювання графічних елементів, створення нового дизайну з чистого аркуша відповідно до нових вимог замовника і проведення інших необхідних робіт.

Тому якщо фірма вже має свій сайт але вимагає поліпшення без зміни фірмового стилю і великих витрат, найоптимальнішим варіантом буде редизайн сайту. Проте не потрібно плутати його з модернізацією функціональних можливостей сайту що включає доопрацювання функціонала сайту, зміну його структури, оптимізацію коду, створення нових розділів і перенесення на одну з платних систем управління сайтів CMS. Іноді при цьому вносять зміни в контент проекту, до речі тут ви можете знайти сервіси перевірки орфографії щоб сайт після редизайну отримав ще і грамотні тексти.

Деякі клієнти замовляють редизайн сайту що включає повну модернізацію з перенесенням на платну CMS 1С-Битрикс зі зміною структури сайту. Ціна за такий редизайн буде така ж, як і за створення сайту з нуля це пояснюється великим об’ємом роботи. Проте слід пам’ятати що редизайн приносить набагато більший ефект чим проста модернізація.

Так чому власники сайтів хочуть змінити дизайн своїх проектів. Причин цьому декілька. Одна з головних причин це швидке застарівання ресурсу. Інтернет розвивається нестримно, і швидко змінюються тенденції в дизайні і технологіях, які вимагають швидкого реагування. Інша причина полягає в масштабуванні ресурсу. Це необхідний захід так сайти швидко ростуть, відкриваються нові розділи і рубрики, з’являється нова інформація із-за, чого вони втрачають свою колишню компактність і відвідувачеві стає складно відшукати інформацію, що цікавить його.

Перш ніж приступати до редизайну, треба відповісти на деякі важливі питання: наскільки застарів дизайн сайту, чи потрібне йому збільшення об’єму інформації, наскільки працездатні його функції, закладені при розробці, чи потрібна зміна якості утримуваного сайту, наскільки велика його відвідуваність і багато інших.

Багато хто веб-студії робить редизайн за низькими цінами, інші ж пропонують свої послуги з більш високих розцінок, і тут все залежить від об’єму виконуваних робіт, який і визначає ціну. Міняти дизайн сайту краще не рідше за один раз в рік або хоч би раз в три роки. Але не варто забувати, що редизайн повинен проводитися, коли дизайн сайту застарів і виконувані ним функції вас вже не влаштовують. І якщо ви починає втрачати прибуток необхідно терміново провести редизайн сайту.

Comments are closed.