Оптимальне доменне ім’я

Ви вирішили робити сайт, але не знаєте яке доменне ім’я для нього вибрати? Поки ви ще не визначилися з вашим доменом, пропоную вам прочитати те, що необхідно знати при його виборі.

Що ж нам необхідно, коли ми вибираємо доменне ім’я

1. Доменне ім’я повинне відбивати суть вашого сайту
Назва вашого сайту повинна говорити про те, що міститься на сайті. Якщо сайт пропонує послуги з нанесення поліграфії, то доменне ім’я повинне відповідати назві вашої фірми або включати найменування основної послуги. Наприклад, якщо ваша фірма називається Еволайн, то доменне ім’я сайту має бути evoline.ru або poligraf.ru.

2. Ім’я домена, повинно включати ключові слова для вашого сайту
Використання ключових слів в домені, допомагає вийти по цьому запиту в топ пошукових систем. При виборі домена з важливою ключовою фразою, пошукова система віддаватиме перевагу вашому сайту, оскільки вважатиме, що на нім міститься необхідна для користувача інформація. Ключовими словами можуть бути одне або два слова, які будуть кращими усього описувати ту інформацію, яка є на вашому сайті. Є ваш сайт про будівництво і ремонт, то ключовими словами можуть бути: будівництво, ремонт або два слова разом.

3. Ваше доменне ім’я повинне легко запам’ятовуватися
Не мудріть з назвами ваших сайтів. Краще давати сайту доменне ім’я, яке складається всього з одного слова. Так відвідувачам буде легший запам’ятати його назву.

4. Розширення для домена
Зараз є багато різних розширень для домена. Найпопулярнішим на дані момент являється com. Якщо ви збираєтеся притягати тільки російськомовну аудиторію, то можете зупинити свій вибір на ru, якщо ж ваш сайт буде орієнтований на користувачів зі всього світу, то реєструйте його на розширенні com.

Не менш важливим моментом після створення сайту є його підтримка. За допомогою сервісу livetex.ru ви можете встановити для свого проекту online оператора або консультанта для допомоги користувачам.

Comments are closed.