Пакети з насінням придумані в Російській Федерації

Нині проект Ecobag дозволяє проводити пророщування паперових пакетів. Сьогодні вони виготовляються з переробленого паперу, в який вмонтоване насіння різного роду рослин.

В результаті цього, після того, як пакет виявиться на поверхні землі, вже після перших дощових опадів він почне розкладатися і при цьому формує поживне середовище для насіння, що знаходиться в нім. Після чого буквально впродовж двох або чотирьох діб насіння починає проростати.

Пакети з насінням можна викладати на грунти у вигляді різних незвичайного виду фігур, але навіть і без цього пакет зможе прорости цілком самостійно без використання сторонньої допомоги.

На даний момент по дослідженнях вчених чоловік в середньому викидає не менше трьохсот пластикових і паперових пакетів за дванадцять місяців. При цьому переважна частина з них не може повною мірою розкластися і забруднює природне середовище.

P.S. Знайти відповідну машин простіше в інтернеті – тут і вибір оголошень за типом купити автомобіль у Светлогорске значно більше, і спеціальні фільтри прискорюють процес пошуку за певними критеріями.

Comments are closed.