Арт-реклама, виконана у вигляді п’ятиметрового дракона

Фігура дракона було створена з багатьох тисяч бамбукових паличок для їжі і встановлена навпроти кафе Аzиатаж, що відкрилося нещодавно. Причому стати співавтором нової скульптури міг стати будь-який городянин, багато хто з яких приєднався до проекту з великим задоволенням.

У Китаї вважається що що бере участь у святі, присвяченому Дню Дракона, забезпечує себе на цілий рік захистом від зла і хвороб. Так само вважається, що загадане цього дня бажання обов’язково збудеться. Саме тому проведення Акції було зроблене саме в день Дракона.

Усім, хто брав участь в проекті, вручався комплект бамбукових паличок. За традицією, загадувавши бажання, одну присвячували Драконові, а другу забирали собі на пам’ять. У акції могли брати участь як любителі манга наруто, так і усі інші жителі міста, для яких китайська культура і не так близька. До речі, пред’явивши видану паличку потім в кафе Аzиатаж, можна було отримати сидіння в 10%. Неоцінима допомога була надана художниками агентства StreetArt, які приготували фундамент для творчості.

Comments are closed.