Огляд ноутбука ASUS N550JV

Велика біда приходить для людини, коли вона хоче купити для себе новий ноутбук. Зрозуміло, що магазини завалені цими пристроями, але як з усієї цієї маси вибрати для себе того єдиного, який буде справний упродовж декількох найближчих років виконувати усі ваші команди і бути повноцінним центром розваг.

Просити допомоги місцевих консультантів не рекомендую, адже, усі ми знаємо, що основне завдання цього працівника – усучити вам комп’ютер будь-якими можливостями. Особливу увагу звертати на характеристики, які написані на табличці так само не особливо рекомендуються.

Річ у тому, що в них вказується не уся потрібна інформація. Наприклад, вказавши об’єм жорсткого диска – продавці забувають вказати його тип і пропускну спроможність, що дуже важливо! Походивши по місцевих магазинах нашого міста, мені придивилася одна модель – ASUS N550JV. Якщо дивитися альтернативи те можна виділити також компанію Acer http://shop-rubin.com.ua/noutbuki/Acer де є хороші моделі пристроїв за характеристиками і ціною.

Перше, на що особисто я звернув при купівлі свою увагу цього комп’ютера – загальний вигляд корпусу, обробки, клавіатури. Втричі, що мене влаштувало – це технічні параметри цієї моделі ноутбука.

Процесор Core i7 з частотою оновлення 2400 Мгц і об’єму оперативної пам’яті 12ГБ видають шикарні результати в роботі з графічними і відео редакторами. Швидкість роботи сучасних ігор була прийнятна, якщо не відмінною.

Comments are closed.