Новинка – iWatch від Apple. Усім любителям iPhone, iPad і iPod

iWatch – це розумний годинник з високоякісним дисплеєм і точним чутливим тачскрином. Украй зручна і стильна річ – перетворить Вас на Агента 007. Годинник, окрім відліку часу уміють виконувати цілий набір функції – з їх допомогою можна виходити в інтернет, читати RSS новини, писати повідомлення, синхронізуватися з iPod, iPad і iPhone – отримати дзвінки, відтворювати відео, передавати інформацію по Wi – fi або Bluetooth. Більше не потрібно буде діставати iPhone з кишені або сумочки – досить натиснути на кнопку годинника – і звук транслюється по Bluetooth до Вашої гарнітури.

Що цікаво – в години вбудований міні-проектор. Якщо Вам не досить 2,8-дюймового екрану, Ви можете зробити проекцію зображення на стіну або плоский предмет – тоді картинка буде значно більше. Дійсно, це дуже велике досягнення для такого компактного пристрою.

Ще раз варто відмітити красу і стиль годинника – все продумано досконально точно. Кожна деталь, кожна кнопка, колір і форма – просто ідеальне поєднання елегантності, ділового стилю і відблисків Hi – tech.

Годинник нового покоління обов’язково знайде свого клієнта. Зручність, маса можливостей, високий стиль і світовий бренд – запорука популярності продукту. Підприємці – це Ваш шанс запрацювати. На даний момент вже запущено масове виробництво цих пристроїв, які можна купити по передзамовленню. Пориньте у світ високих технологій – купіть годинник iWatch і живіть в ногу з часом.

P.S. Якщо у вас раптом виникли проблеми з мобільним телефоном, наприклад потрібний терміновий ремонт iphone 5 те звертайтеся в професійний сервісний центр Apple за адресою expressrepair.ru.

Comments are closed.